Přeskočit na obsah
Beru nové studenty na léto

Reference studentů

Krátké a konkrétní zkušenosti studentů, rodičů a dospělých klientů – s čím měl student problém, jak výuka probíhala a co se díky lekcím zlepšilo.

Lucie

Lucie

Toto bol môj prvý kurz angličtiny a úprimne – nemohla som si vybrať lepšie. Od začiatku som mala pocit, že výučba je šitá presne na mňa. Individuálny prístup je naozaj veľké plus, všetko sa rispôsobuje mojim potrebám a tempu a časovému harmonogramu. Hodiny sú príjemné, bez stresu a ostupne som si začala viac veriť pri zprávaní. Filip vie človeka motivovať a vysvetliť veci tak, aby ich naozaj pochopil. Som veľmi spokojná a určite odporúčam každému, kto chce začať s angličtinou alebo sa zlepšiť a nebáť sa 😊😊

Amy

@amynka_

Dlouho jsem se rozhodoval kdy a s kym se zacnu ucit anglicky, na doporuceni jsem zacal s Filipem a vim ze jsem udelal paradni vec. Zacatek je tezky kdyz nic neumis ale postupne jsem se zacal vice zapojovat do konverzace a hlavne Filipuv pristup je uzasny, takze dnes se nebojim si promluvit s kymkoliv. Je to Pan ucitel 👍

Tomáš

@zvolanek.tom

Ahoj, chtěl bych Filipovi napsat recenzi, jelikož je to super učitel. Připravil mě na úspěšné složení EK 🇬🇧 C1 certifikátu. V individuálních hodinách jsme simulovali speaking, jako je u zkoušek. Mimoto jsme doladili mezery v gramatice a cíleně posunuli mé schopnosti v psaném projevu. Po každé hodině mi poslal feedback se seznamem chyb z lekce. To vedlo k tomu, že jsem tu C1 nakonec složil. 👏

Kateřina Švarcová

@svarcova63

Ahooj, jen jsem ti chtěla poděkovat za doučování z ajiny. Hodně mi to pomohlo, jak se slovní zásobou tak s gramatikou. Máš vyvážený styl učení a víš v čem se musím zlepšit abych dostala certifikát. Rozhodně si zasloužíš medaily za to kolik jsi toho se mnou snesl na začátku 😝😄. I tak jsem ráda že jsi to vydržel, díky čemuž jsem se v angličtině hodně posunula i za tak krátkou dobu. Díky moc 😊

Sláva Tužáková

@slavka_24

Angličtina s Filipem? Hodně jsem se rozmluvila a hlavně začínám chápat anglické časy. Taky se mi začíná rozšiřovat slovní zásoba a taky poslouchá co a jak vyslovuju a opravuje mě. Manžel se na to taky dal i když jeho angličtina je o hodně lepší jako moje. A taky mu hodiny s Filipem moc pomáhají. Doporučuji všemi deseti 👍👍👍

Simona Černá

@simccaak

Zatím jsem měla s Filipem pár hodin angličtiny, ale cítím, že slovní zásoba je lepší a hlavně se člověk nebojí mluvit. :) Hodiny jsou zábavnou formou a Filip posílá velké množství materiálu. Určitě hodiny s ním doporučuji :)

Juraj Krišta

@jurajkrista

Hodiny s Filipom sa nesú v príjemnej atmosfére bez zbytočného nátlaku. Vždy dopredu pošle výukové materiály používané na hodine. A po hodine zašle dokument so slovnou zásobou a chybami na zlepšenie. Seriál priatelia ktorý mám na pokračovanie ako domácu úlohu ma núti vystúpiť zo svojej komfortnej zóny v učení sa angličtiny.

Michal

@michaldvok

Na angličtině s Filipem se mi nejvíce líbí, že je to neformální, uvolněné. Baví mě, že spolu můžeme konverzovat o všem možném a člověk se u toho cítí jako se svým kamarádem, ale zároveň tu s vámi sedí profík, který ví co dělá a když uděláte chybu tak vás velmi rychle na ní upozorní :) K výuce Filip používá i různé rozličné metody, moje oblíbená je poslech ve formě seriálu Friends. Určitě Filipa doporučuji všem kdo ocení osobní a přátelský přístup.

stamfestovaa

@stamfestovaa

Filip je skvělý doučující, má neskutečně moc trpělivosti i s těmi nejnáročnějšími studenty (jako já) a vyjde vstříc časově. Hodiny jsou zábavné, i se zasmějeme. Když jsem měla doučování jinde, necítila jsem se tam tolik komfortně jako s Filipem. Nebojím se dělat chyby. Na hodiny se těším a nemám z nich strach ani trému a to jsem introvert. Doporučuji všemi směry 😊

Adam

@adammedved_168

Filip má hodně pozitivní přístup a hodiny s ním jsou v pohodě. Gramatiku vysvětluje jednoduše a ukazuje, jak se používá v praxi, takže tomu rozumím. Díky němu se v angličtině pořád zlepšuju.

Dan Volf

@danvolf_

Kurz angličtiny s Filipem doporučuju. Vysvětluje jednoduše a prakticky, hodiny nejsou nudné a člověk se rychle rozmluví. Super přístup a příjemná atmosféra.

Hugo Kanda

@hugo_kanda

Hodiny byly vždy dobře připravené, probíhaly v příjemné atmosféře a pomohly mi zlepšit jistotu v angličtině. Oceňuji hlavně individuální přístup a trpělivost. Lekce mě bavily a určitě bych je doporučil dál.

Petra Hynarová

@petra.hynarova

Máš blok? Stydíš se mluvit? Bojíš se, že uděláš chybu? Tak právě pro Tebe je anglictina_s_prehledem. Měla jsem stejný problém, ale Filip je opravdu skvělý učitel, který vše v klidu vysvětlí, zopakuje a má velkou trpělivost 😊 Jeho lekce jsou zajímavé, pestré a zábavné. Mluvení, poslechy, domácí úkoly jsou formou, která mi maximálně vyhovuje, stejně jako individuální přístup. Vše je přizpůsobeno mým potřebám a každou hodinou cítím velký posun a zlepšení. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Filipa. Takže pokud se chceš zlepšit v angličtině, být si jistý při mluvení a chceš se bez problémů domluvit v zahraničí, na dovolené nebo v práci, pak všemi deseti doporučuji Filipa a anglictina_s_prehledem 😊

Natálie Řimková

@rimkova07

S přístupem k doučování jsem velmi spokojená. Lekce jsou vždy dobře připravené, srozumitelné a přizpůsobené mně a mé úrovni. Oceňuji trpělivý přístup, schopnost vysvětlit gramatiku jednoduchým způsobem a zároveň motivovat k aktivní komunikaci v angličtině. Mohu jednoznačně doporučit všem, kteří chtějí své znalosti angličtiny efektivně posunout na vyšší úroveň. 🤩⭐

Dana Brožková

@danabrozkova

Máte pocit, že Vám teče do bot? Stěhujete se do Humpolce? Nevíte, jestli jste debil nebo blbeček? Chystáte se na severní pól? Filip vás nevezme mečem naplocho i kdybyste seděli vlevo. Usměje se, udělá duhu a prostě vás tu angličtinu naučí.

Chcete se v angličtině také posunout?

Napište mi, s čím potřebujete pomoct, a společně najdeme vhodný způsob výuky podle vaší úrovně, času a cíle.

Chci se domluvit na lekci